Aljoša Bagola, eden najvidnejših ustvarjalcev v slovenskem oglaševanju, priznan predavatelj, kolumnist in avtor knjižne uspešnice, je v svoji dosedanji dvajsetletni oglaševalski karieri snoval največje tržnokomunikacijske projekte v Sloveniji in v širši regiji. Za svoje delo je prejel več kot 100 nagrad in priznanj na domačih in mednarodnih oglaševalskih festivalih ter bil razglašen za slovenskega kreativnega direktorja desetletja. Sedaj se posveča predavateljstvu, svetovanju o kreativnosti, pisanju in izbranim komunikacijskim projektom.
Prijavite se!
SREČA JE NAŠA UČITELJICA
Spletno predavanje z Aljošo Bagolo
Sodobne tehnologije zahtevajo našo nenehno pozornost in v naše odnose vnašajo razdor. Posebej načeti so odnosi med mladimi ter starši, učitelji in profesorji.
Zato Aljoša Bagola v predavanju za šole, fakultete in druge izobraževalne institucije odstira mehanizme delovanja sodobne tehnologije in opozori na načine, kako ta ugrablja naš ustroj. Hkrati pa predstavi številne možnosti za izboljšanje našega počutja in vsakodnevnega delovanja v svetu vedno bolj zapletenih odnosov.
Spletno predavanje bo odprlo naslednje ključne teme:
- razkritje zaodrja delovanja sodobnih tehnologij, vse od poslovnih do družbenomedijskih
- prepoznavanje zank in pasti, s katerimi ugrabljajo našo pozornost in nas izčrpavajo oziroma nam jemljejo dragoceno energijo
- potrebna praktična znanja s področij opolnomočenja po izgorelosti, upravljanja pričakovanj, razumevanja vpliva medijev, pa tudi veliko zabavnih vsebin, ki poskrbijo za dodatno razvedrilo
V okviru webinarja bodo udeleženci na praktičnih primerih spoznali:
- kako izboljšati svoje počutje z razumevanjem učinkov sodobnih tehnologij na našo psiho in telo, zato da bodo lahko ohranili dovolj energije za pomembne stvari v življenju
- kako upravljati stres v delovnem okolju in zasebnem življenju, da ne bodo imeli občutka kronične preobremenjenosti
- kako okrepiti ustvarjalnost in povečati učinkovitost, da bodo lahko energični in izpolnjeni hkrati
| ENOURNO SPLETNO PREDAVANJE: 5. 4. 2022 OB 19.URI |
Spletno predavanje bo potekalo 5. 4. 2022.
Trajanje: 19.00–20.00
Rok za prijavo: 4. 4. 2022
Redna cena spletnega predavanja znaša 19 EUR.
Cena vključuje vstopnico za spletno predavanje (vaša unikatna koda), potrdilo o udeležbi in posnetek predavanja.
Plačilo kotizacije je pogoj za udeležbo; plačnik je lahko šola ali fizična oseba.
Šola plačilo izvede na osnovi izdanega e-računa z rokom plačila 8 dni.
Fizična oseba plačilo izvede na osnovi izdanega predračuna, poslanega po e-pošti, ki mora biti poravnan najkasneje 1 dan pred dogodkom.
Prijava in udeležba na spletnem predavanju sta zelo preprosti in ne zahtevata posebnih tehničnih spretnosti.
- Prijavite se prek spodnje povezave – odprl se bo prijavni obrazec, kjer izpolnite zahtevane podatke in izberete plačnika kotizacije.
- Po elektronski pošti boste prejeli potrdilo o prijavi, naknadno pa še predračun za plačilo spletnega predavanja, če boste plačnik vi. Če bo plačnik kotizacije vaša šola, e-račun pošljemo na naslov šole.
- Po plačilu kotizacije boste na dan dogodka ob 12. uri po elektronski pošti prejeli povezavo na dogodek z unikatno kodo za prijavo. Eno uro pred začetkom boste na svoj e-naslov dodatno prejeli avtomatični opomnik s povezavo in vašo unikatno kodo za dogodek. Preverite tudi mapo z vsiljeno pošto oz. ostale zavihke (promocije itd.).
- Pred začetkom spletnega predavanja kliknete na poslano povezavo in vnesete svoje ime in priimek ter e-naslov. Vaša unikatna koda se bo avtomatsko izpisala. S klikom na gumb Enter boste prevezani v virtualno čakalnico, ob začetku dogodka pa v spletno predavalnico. Priporočamo uporabo brskalnika Google Chrome.
- Spletno predavanje se bo snemalo in posnetek boste prejeli na svoj elektronski naslov.
- V spletnem predavanju boste lahko po želji s predavateljem tudi aktivno sodelovali. Svojo kamero ali mikrofon boste lahko vključili ter tako postali vidni in slišni predavatelju in drugim udeležencem.
- Ob koncu predavanja boste imeli, če bo čas dopuščal, priložnost postavljati dodatna vprašanja v okencu za komentarje. Vprašanja in imena njihovih avtorjev bodo vidna na posnetku spletnega predavanja.